O mne

Som DJ, zvukár, kameraman, editor, fotograf a milovník umeleckého priemyslu. Ponúkam nakrúcanie a edit videí (videoklipy, reklamy, eventy, livestream, školské projekty,...),  ozvučenie a osvetlenie akcií (oslavy, svadby, rodinné akcie, posedenia, stužkové), fotografovanie (stužkové, rodinné fotky, portréty, umelecké, oslavy,..), grafická úprava fotografií, tvorba vizuálov.  Mám niekoľko ročnú prax a moju prácu si viete pozrieť ak kliknete na portfólio. Ak máte záujem prípadne chcete vedieť viac, neváhajte ma kontaktovať.

Biografia
Už od detstva som sa zaujímal o svet umenia a kultúry. Ako malý chlapec som skúšal rôzne krúžky - gitara, klavír, divadlo. Neskôr som sa začal venovať hudbe, v roku 2010 som naspieval 1. pieseň, o pár rokov som skúšal robiť ďalšie piesne - rap, ktorý je len moje hobby. Vyštudoval som Strednú priemyselnú školu Elektrotechnickú,  pomaturitné štúdium na Filmovej škole a absolvoval letnú školu na VŠMU, na ktorej sme nakrútili krátke študentské filmy.
Okrem práce, ktorú robím, mám skúsenosti aj v oblasti herectva v seriáli televízie JOJ "Nový život" a komparz vo filme "Casino.SK".


© 2022 Peter Production
Vytvorené službou Webnode
Vytvorte si webové stránky zdarma!